Dzień 5, 16.07, Paczółtowice (Sankt.NMP) - Łagiewniki (Sankt.), 47 km - Pilegrzymka do Miłosierdzia Bożego
Przejdź do treści
Menu główne:
×
Strona główna
Regulamin
Program trasy
Dzień 1, 12.07
Dzień 2, 13.07
Dzień 3, 14.07
Dzień 4, 15.07
Dzień 5, 16.07
Kontakt
Dzień 5, 16.07, Paczółtowice (Sankt.NMP) - Łagiewniki (Sankt.), 47 km
1. Paczółtowice,
pob. 6.30; wyjazd 7.30
Czerna – Sankt.NMP. (
3,6 km
),
Msza św. w Sankt.
g.8:00
,
odp.;
skupienie refleksyjne
1 g
do 9.30
2. Czerna – Sankt.NMP. wyj.
9.30
Las przed wiaduktem (7,3
km
) odpoczynek 10.15-10.45
3. Las przed wiaduktem, wyj.
10.45
Morawica (
10,4 km
) nawiedz.k-ła, rozważanie drogi 11.30-12.15
4. Morawica wyj.
12.15
ul. Sportowa, Olszanice, ul.Olszanicka, Junacka,
ul.Królowej Jadwigi przez Salwator, ks.Józefa (ścieżka rowerowa), most Zwierzyniecki, ul. Łosiówka, Zielna; Ul.Kapelanka, ul.Brożka (ch, jezdnia), Tischnera, Fredry, Harcerska, Kołodziejska, Ratajska;
Łagiewniki Sankt
Miłosierdzia Bożego (
22,9 km
),
wejście 14.00 Kaplica górna, cicha modlitwa przy relikwiach św. S. Faustyny
Sanktuarium g.15.00
rozesłanie po Koronce do Miłosierdzia Bożego .ok.g 15.30
Strona główna
|
Regulamin
|
Program trasy
|
Dzień 1, 12.07
|
Dzień 2, 13.07
|
Dzień 3, 14.07
|
Dzień 4, 15.07
|
Dzień 5, 16.07
|
Kontakt
|
Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści
|
Wróć do menu głównego
Aby korzystać z tej strony musisz włączyć obsługę JavaScript.